Férfi Ob I, felsőház: maradt az élen az Eger

eger2017022601

Az Eger egy gólgazdag mérkőzésen győzte le idegenben a Szeged gárdáját, és továbbra is vezeti a férfi Ob I felsőházát.

Az Eger továbbra is az éle (Fotó: egrivizilabda.hu/archív)

Szoros volt az első negyed az Eger-Szeged meccsen, hiszen Pellei Frank révén, aki az etap utolsó gólját szerezte 3-3 ált az eredményjelzőn. A második negyedben elhúzott a hevesi alakulat. Csucskovics, Hárai és Angyal majd Erdélyi találataira a túloldalon nem érkezett válasz, 3-7. A nagyszünetben megnyugatót egri előnnyel fordultak a csapatok, hiszen 10-5 volt az állás.

A harmadik negyedben egyetlen góllal közelebb tudott jönni a Szeged, de így is 14-10-et mutatott az eredményjelző. A záróakkordban Manhercz Ádám révén egyre zárkózott a Tisza-parti együttes. Ezek után Hosnyánszky majd Vapenski révén lezárta a vendég csapat a meccset.

A férfi Ob I, középszakaszának 3. fordulójában:

ConiTech Szeged Diapolo – ZF-Eger 13–16 (3–3, 2–7, 4–4, 3–2)
Gólszerzők: Vukicsevics 4, Pellei F. 3, Manhercz Á. 2, Manhercz K. 2, Sánta 1, Nagy M. 1, ill. Hárai 3, Hosnyánszky 3, Erdélyi 2, Angyal 2, Vapenszki 2, Csucskovics 2, Bedő 1, Milos Csuk 1