Férfi Ob I: Ismét egy gól döntött, megint a Fradi javára

2016fradiidegen02

Nem sikerült visszavágnia a Szegednek. A népligeti meccs után a zöld-fehérek ezúttal is egyetlen góllal győztek Varga Péter együttese ellen.

A Fradi Szegeden is győzött (Fotó: fradi.hu)

A budapesti egygólos Fradi győzelemből kiindulva szorosnak ígérkezett a szegedi “visszavágó” is. Az első negyedben egy-egy gól született, Swift találatára Chilkó tudott válaszolni. A második nyolc percben azonban sorra jöttek a vendég gólok. Marnitz és Nyéki dupláira egy szegedi válasz érkezett, 2-5. A hajrában is dominált a Fradi, Swift már a második találatát jegyezte és Tóth Márton is betalált. A nagyszünetben 3-7 állt az eredményjelzőn.

A fordulás után a Szegedé volt a harmadik negyed. Palotás Gergely majd Manhercz Krisztián révén zárkózott a hazai csapat, így megint látótávolságon belülre került a hazai gárda 5-7. A záróakkordban többször is a egy-egy gólra jött fel a Szeged. A hajrában Szabó Zoltán a hazaiak másodedzője kapott piros lapot. Másfél perccel a vége előtt Varga Péter kért időt, centerbe ment a labda, de a bírók nem ítéltek. A Szegednek még egyszer volt esélye az X-re, de kimaradt az előny, így megint nyert a Fradi.