Férfi Ob I: nem bírt az Eger a Fradival

eger-ftc-10-10-2-900x600

A Fradi jól hajrázott, egy pontot elcsípett Egerben.

Nagy csata volt (Fotó: Szántó György)

A Szolnok-OSC meccsen kívül, az Eger-Fradi meccs is rangadónak számított a férfi Ob I 2. fordulójában.

A mérkőzés végig szorosan alakult, az első negyedben Avramovics majd Varga Dániel révén megfordította a Fradi a meccset, de Bedő góljával 2-2 állt az eredményjelzőn. A második nyolc percben Erdélyi majd Vapenski találatával már kettő volt közte, de a Fradi Madaras kapáslövésével kapaszkodott, 5-4.

A harmadik nyolc percben Tóth révén már egál volt az állás, sőt Jansik már a Fradit juttatta vezetéshez. A záróakkord előtt Madaras elemében volt, előbb egy kipattanót, majd egy fórt oldott meg jól, 7-8. Az utolsó negyedben Kovács Gergő góljával már 10-8-ra vezetett az Eger, két perccel a vége előtt Katonás majd 10 másodperccel a vége előtt Mitrovics egyenlített, így 10-10-re végeztek egymással a felek.

Érdekesség, hogy a fordulóban csak vendég sikerek születtek. Az OSC Szolnokon, a Vasas Szentesen, A Honvéd Kaposváron, a Miskolc Tatabányán, míg a Debrecen Budapesten tudott nyerni. Az UVSE-BVSC meccset november 10-én játsszák majd.