Férfi OB I: ötösök után, győzött és kiegyenlített a Fradi

Lesz harmadik meccs.

Fotó: fradi.hu /archív

A Fradi bekezdett, hiszen Pohl, Vámos majd Varga Dénes góljával már 3-0 volt a hazaiaknak az első negyedet követően. A második nyolc percben azonban kettő volt a hazaiak előnye, 6-4. A fordulás után már 8-5-re is vezetett a Fradi. Ezek után Burián majd Hárai révén közelebb jött az OSC, 8-7. A végén jött Zalánki és a záróakkord előtt, így 9-7 volt a zöld-fehérek előnye. A negyedik negyedben már 12-10-re ment a Fradi, mikor az OSC visszakapaszkodott, 12-12, majd az ötösöket a Fradi bírta jobban.

A hazaiak győzelme azt is jelenti, hogy kiegyenlítette a párharcot a Fradi, így vasárnap rendezik a minden eldöntő harmadik meccset.

Férfi OB I., elődöntő második mérkőzés:

FTC Telekom – OSC-Újbuda 12-12 (3-0, 3-4, 3-3, 3-5 ötméteresek után: 4-2)
Gólszerzők: Varga Dénes 3, Jaksics 3, Zalánki 2, Vigvári Vendel 2, Fountoulis 2, Pohl 1, Jansik 1, Német 1, Vámos 1 ill. Burián 5, Csacsovszky Erik 2, Erdélyi 2, Manhercz 2, Hárai 1, Salamon 1, Tóth 1

Az egyik fél hetedik győzelméig tartó párharc állása: 6-6