Férfi Ob I/b: Tovább menetel a Neptun

általanos kép0123

Rangadót nyert a friss Téli Kupa-győztes csapat, méghozzá az YBL-t verte Beszédes Csaba együttese.

Jó formában van a Neptun gárdája, hiszen múlt héten a Téli Kupát nyertékk meg, most pedig egy rangadót nyertek az YBL ellen.

A férfi Ob I/b B-csoportjának két éllovasa találkozott tegnap a Hajósban. A két együttes között hét egység volt a különbség, az YBL-nek egy veresége volt, míg a hazaiaknak két döntetlen mellett egyszer kaptak ki.

A mérkőzésen bekezdett az YBL, Köllő Attila együttese, Jávor Dani vezetésével hat gólt is szórt, míg a túlodalon csak három született, 3-6. A nagyszünetre felzárkóztak a hazaiak Dobricza majd Garádi révén többször csak kettő volt közte, 5-7. A fordulás után is tudott faragni az eredményen a Neptun, olyannyira, hogy egy perccel a vége előtt, ismét Garádi talált a hálóban, ezzel 9-10 volt az állás. Az utolsó negyedben a hazaiak 2-0-ás etapot produklátak, előbb Ludányi centerezett jól, majd ismét Dobricza révén megszerezte a győzelmet Beszédes Csaba együttese. A sikert azt is jelenti, hogy négy pontra olvadta a Neptun előnye.

Az Ob I/b küzdelmei 18 forduló után kettéválik felső, és alsóházra.)