Giroud két gólt vágott a Milanban – VIDEÓ

Olivier Giroud kétszer volt eredményes a Panathinaikos elleni 2-1-re megnyert meccsen.

A Milan szombaton a görög élvonalban szereplő Panathinaikosszal csapott össze az előszezon utolsó felkészülési mérkőzésén. A Rossoneri bő negyedórát követően már vezetéshez jutott Giroud révén. Tomori fantasztikus és hajszálpontos hosszú indítását követően a francia világbajnok csatár kapásból a kapuba vágta a labdát (1-0).

GIROUD ELSŐ GÓLJA A MECCSEN:

Az első játékrész hajrájában Giroud ismét lecsapott és kétgólosra növelte a Milan előnyét. A 43. percben Calabria kapott labdát a jobb oldalon, majd középre ívelt és az érkező Giroud a kapus mozgásával ellentétesen a hálóba bólintott (2-0).

GIROUD MÁSODIK GÓLJA A MECCSEN:

Az 59. percben Giroud közel volt a mesterhármashoz, azonban a kapufát találta el. A mérkőzés végeredménye 2-1 lett, miután a hajrában Ioannidis bevette Tatarusanu kapuját.