Győzelemmel zárta a Kaposvár a középszakaszt

kaposvar201701

Téttel bírt a Debrecen kaposvári meccse, ahol végül a hazaiak örülhettek.

Aki győz, az végez a 11. helyen és játszhat a Péccsel a rájátszás első körében – így is felfogaható volt a Kaposvár-Debrecen meccs.

A találkozón a vendégek kezdtek jobban Lukas Durik és Kállay Márk duplájával már 3-1-re is vezettek a cívisvárosiak. A nagyazünetben azonban már csak egy volt közte. A harmadik nyolc perc döntőnek bizonyult, mikor Berta, Sántavy  és Juhász-Szelei is mattolta a vendégek kapusát, 8-4. A záróakkorban négy-négy találat is született, de a Debrecen nem tudott közelebb jönni.

A Kaposvár a Péccsel meccsel a rájátszás első körében, míg a Debrecen a Honvéddal.

A férfi Ob I., 8. fordulójában:

Kaposvári VK – Debreceni VSE 10-8 (1-3, 2-1, 3-0, 4-4)
Gólszerzők: Berta 4, Vindisch 2, Sántavy 1, Dobos 1, Juhász-Szelei 1, Polovic 1 ill. Kállay 5, Süveges 1, Fekete 1, Durik 1