vasas2017csapat01

Tv-s meccsen aratott a Vasas nem várt sima sikert.

Fotó: Vasas SC

A 3. forduló utolsó mérkőzésén a Vasas a Kaposvárt fogadta.

Az első negyedben Babay szerezte meg egy ötméteres után a vezetést a piros-kékeknek, majd ezt Marnitz növelte. A második nyolc percben sem sikerült a Kaposvárnak közelebb kerülnie, rendre jó védekezéssel találták szembe magukat. A nagyszünetre az angyalföldiek előnye tovább hízott, 7-0, olyannyira, hogy az utolsó negyedet 8-0-ás fórból várhatta a hazai csapat. A záróakkorban kozmetikázott a Kaposvár az eredményen, végül 10-3-ra győzött a Vasas.

A férfi Ob I., a 3. fordulójának zárómérkőzésén.:

VasasPlaket-Kaposvári VK 10-3 (2-0, 5-0, 1-0, 2-3)
Gólszerzők: Steinmetz 3, Marnitz 2, Burián 2, Miklós 1, Babay 1, Simon 1 ill. Giga 1, Varga Zs. 1, Juhász-Szelei 1

Korábban játszották:

FTC PQS Waterpolo-UVSE 19-7 (6-0, 6-0, 2-4, 5-3)
Gólszerzők: Manhercz K. 5, Jansik Sz. 5, Varga Dénes 3, Jaksics 3, Nikics 2, S. Mitrovics 1 ill. Baksa B. 2, Keresztúri 2, Korbács 1, Korényi 1, Németh 1

BVSC-Zugló-AVUS 10-8 (3-2, 4-2, 0-2, 3-2)
Gólszerzők: Csapó 3, Czigány 2, Mészáros 1, Várnai 1, Török 1, Pásztor 1, Létay 1, ill. Ekler 3, Baj 2, Garancsy 1, Polovic 1, Rustam 1.

Szolnoki Dózsa-Debrecen 19-7 (3-1, 6-4, 6-1, 4-1)
Gólszerzők: Alekszics 3, Bátori 3, Zalánki 3, Csuk 3, Younger 2, Mezei 2, Gocics 1, Fülöp 1, Jansik D. 1 ill. Durik 2, Kállay 1, Fejős 1, Macsi 1, Obradovics 1, Boros 1

Október 11. szerda:

ZF-Eger-PVSK-Mecsek Füszért 13-7 (2-3, 5-0, 3-2, 4-2)
Gólszerzők: Rasovics 4, Kovács G. 2, Vlachopulosz 2, Avramovics 1, Hosnyánszky 1, Decker 1, Bedő 1, Hárai 1, Avramovics 1 ill. Chilkó 3, Csaba 2, Lajkó 1, Opacak 1

A-HID OSC ÚJBUDA-Tatabánya 15-3 (5-1, 3-0, 3-1, 4-1)
Gólszerzők: Randjelovics 2, Tóth M. 2, Erdélyi 2, Juhász 2, Szabó B. 2, Ubovics 1, Bundschuh 1, Kovács G. 1, Salamon 1, Brguljan 1 ill. Kolarik 1, Kuncz 1, Kistamás 1

Racionet Honvéd-ConTitech Szeged  15-5 (1-1, 5-1, 4-0, 5-3)
Gólszerzők: Tóth P. 3, Manhercz Á. 3, Gyárfás 2, Szivós 2, Simon R. 2, Irmes P. 1, Balakirev 1, Vad L. 1 ill. Irmes M. 2, Micskics 1, Szilvasán B. 1

PannErgy-MVLC-Metalcom Szentes 12-5 (4-1, 4-2, 2-2, 2-0)
Gólszerzők: Bowen 5, Berta 3, Misics 1, Sánta 1, Hornyák 1, Dőry 1 ill. Nagy M. 2, Palotás 2, Pellei F. 1