Hatodik lett a Wolves 2

A Farkasok a Rangers-t verték meg a TD Store Divízió II. alapszakaszának záró fordulójában.

Egy győzelemmel előzhetett a Budapest Wolves 2, de a Dunakeszi Rangers nem ígérkezett könnyű ellenfélnek, hiszen hullámzó teljesítménye miatt kiszámíthatatlan volt. A fővárosiak viszont mindenképp sikeresen zárták volna a szezont.

Ezúttal nem Tóth-Meisels Ábel, hanem Tóth Levente irányított a Farkasoknál. Jól is kezdett, hiszen Róna Ivánnak adott touchdown passzt, amellyel a hazaiak meg is szerezték a vezetést. A második játékrész elején pedig növelték előnyüket a vendéglátók, Tóth ezúttal Varga Tamást találta meg egy remek átadással. Docsa Márton extrája sikeres volt. A Wolves viszont nem állt le a pontszerzéssel a második negyedben, Varga második touchdownja már három labdabirtoklásnyi előnyhöz jutatta a Farkasokat.

IMG_4042

A második félidőben a Rangers összeszedettebben játszott már nem engedett pontokat. Emellett a szépítés is összejött a Duna-partiaknak. Az utolsó játékrészben Stetner Péter futott TD-t, majd Kinisch Péter extrája beállította a végeredményt, 19-7-re győzött a Wolves 2 és ezzel a Dunakeszit

XIII FEZEN Hungarian bowl cover borító plakátmegelőzve lett a hatodik.

Fotók: Wolves facebook

Budapest Wolves 2-Dunakeszi Rangers 19-7 (6-0, 13-0, 0-0, 0-7)
Pontszerzők: Varga Tamás 2 TD, Róna Iván 1-1 TD, Docsa Márton 1 XP, illetve Stetner Péter 1 TD, Kinisch Péter 1 XP.TD Store Divízió II logó