Heynckes a bíráskodásra fogja a Bayern vereségét

image

Az idény második vereségét szenvedte el a német bajnokságban a Bayern München.

Az eddigi kifogástalanul szereplő Bayern München idegenben 2-1-re kikapott a Hannovertől úgy, hogy 0-2 után ugyan szépített a német bajnoki találkozó hajrájában, de a döntetlent már képtelen volt kiharcolni.

– Ez pedig egyértelműen a játékvezetés kritikátlan színvonalának tudható be – védekezett Jupp Heynckes, a bajorok edzője, aki a meccs előtt arról szólt, hogy bizony a Hannover mindig rágós falat számukra.
Igaz, ha Bastian Schweinsteiger a hajrában nem a kapufát találja el, aligha szenved vereséget a Bayern. Olyan találkozó volt ez, amelyiken egyik csapat sem teljes állománnyal fejezte be a küzdelmet, hiszen előbb a 28. percben J. Boateng (Bayern München) kapott piros lapot, majd a Hannoverből Cherundolót állította ki a 63. percben a bíró.