Holman betalált, de vereséget szenvedett a Slovan a Fradi elleni BL-meccs főpróbáján

A Slovan Bratislava meglepetésre 2-1-s vereséget szenvedett a Podbrezova csapatától a Fortuna Liga első fordulójában. A hazaiak az első félidőben kerültek előnybe Datko góljával, akitől később a VAR elvett egy második találatot is. A fordulást követően aztán még egy gólt szerzett a Podbrezova, majd – a 66. percben pályára küldött – Holman Dávid a 84. percben büntetőből szépített a pozsonyi együttesben. Az eredmény ezt követően nem változott, így a hazai gárda 2-1-re győzött a szezon első bajnoki mérkőzésén.

A Slovan szerda este 20 órától a magyar bajnok Ferencváros együttesével mérkőzik a BL-selejtező második körében.

Fortuna Liga, 1. forduló

Podbrezova-Slovan Bratislava 2-1 (Datko 16., Godal 48., ill. Holman 84. – tizenegyesből)

BL: Ismét lesznek fontos hiányzók a Fradinál – megvan a Slovan elleni keret