Hosszabbításban nyert a Milan a Crotone ellen

Giacomo Bonaventura és M’Baye Niang hosszabbításban szerzett góljával a Milan 3-1-re legyőzte a Crotone együttesét.

Az első félidő gól-nélküli döntetlennel zárult, a második félidő elején viszont megtört a jég és Luiz Adriano góljával vezetést szerzett a Milan. Ezt követően a 68. percben egy védelmi hibát követően egyenlítettek a vendégek. Rendes játékidőben több gól már nem született, így jöhetett a 2×15 perc hosszabbítás.

A 106. percben Bonaventura szabadrúgásból volt eredményes, majd 9 perccel később Niang is betalált, így kialakult a 3-1-es Milan győzelem.

MILAN – CROTONE 3-1

Időpont: 2015.12.01. 21:00
Helyszín: Stadio San Siro, Milánó
Gólszerzők: Luiz Adriano (47.), Bonaventura (106.), Niang (115.) ill. Budimir (68.)

MILAN: Abbiati; Calabria, Mexes, Zapata, De Sciglio; Poli, José Mauri (Montolivo 99.), Nocerino (Bonaventura 71.); Suso (Niang 71.), Luiz Adriano, Honda.

Cserék: Livieri, Donnarumma, Abate, De Santis, Romagnoli, Crociata, Locatelli, Bacca, Hamadi.

CROTONE: Cordaz; Yao (Galli 71.), Cremonesi, Ferrari; Balasa, Barberis, Paro, Martella; De Giorgio, Palladino (Budimir 32.), Torromino (Stoian 67.).

Cserék: Festa, Maniero, Bruno, Claiton, Zampano, Sabbione, Capezzi, Tounkara, Ricci, Firenze.

A Milan az Olasz kupa következő fordulójában a Sampdoriával fog találkozni.