Ibrahimovic a 92. percben mentett pontot a Milannak Udinében

A Milan idegenben 1-1-es döntetlent játszott az Udinesével az olasz bajnokság 17. fordulójában. A piros-feketék már bő negyedóra elteltével hátrányba kerültek, ugyanis a 17. percben egy labdaeladást kihasználva a hazaiak Beto révén vezetést szereztek. A csapat sokáig nem tudott mit kezdeni az Udinese masszív védelmével, de a 92. percben jött az egyenlítés Zlatan Ibrahimovicnak köszönhetően, így a végeredmény 1-1 lett.

UDINESE – MILAN 1-1
Időpont: 2021.12.11. 20:45
Helyszín: Dacia Aréna, Udine
Játékvezető: F. Fourneau
Gólszerzők: Beto (17.) ill. Ibrahimovic (92.)
Sárga lapok: Perez, Deulofeu, Zeegelaar ill. Castillejo
Piros lap: Success (95.)

KEZDŐCSAPATOK:

UDINESE (3-5-2): Silvestri; Pérez, Becão, Nuytinck; Molina, Makengo, Walace, Arslan (70′ Jajalo), Udogie (61′ Zeegelaar); Deulofeu (70′ Success), Beto.

Cserék: Carnelos, Padelli; De Maio; Samardžić, Soppy; Forestieri, Nestorovski, Pussetto.

AC MILAN (4-2-3-1): Maignan; Florenzi, Tomori, Romagnoli, Hernández; Bennacer (46′ Tonali), Bakayoko (46′ Kessie); Saelemaekers (69′ Castillejo), Díaz (81′ Maldini), Krunić (46′ Messias); Ibrahimović.

Cserék.: Mirante, Tătăruşanu; Ballo-Touré, Conti, Gabbia, Kalulu.