Így kezdhetnek a csapatok a Milan-Juvén

A Milan ma este a Juventusszal néz szembe az Olasz kupa elődöntőjében és a várakozások szerint a csapat az Inter elleni derbihez hasonlóan a 4-2-3-1-es formációban fog pályára lépni.

Az elődöntő első mérkőzését ma este rendezik 20:45 kezdettel a San Siróban, míg a visszavágó március 4-én lesz Torinóban a döntőbe jutásért. A piros-feketék az előző körben a Torinót búcsúztatták hosszabbítás után 4-2-vel, míg az Öreg Hölgy a Roma ellen jutott tovább 3-1-es győzelemmel.

A MilanNews és a Sportmediaset szerint Pioli ismét a 4-2-3-1-es formációban fogja pályára küldeni a csapatot és az egyetlen változtatás a védelem jobb oldalán lesz, nevezetesen Andrea Conti helyett Davide Calabria fog kezdeni a Juve ellen.

A kapuban ismét Gigio Donnarumma fog védeni, míg a védelemben Calabria mellett Simon Kjaer, Alessio Romagnoli és Theo Hernández kezdhet. A középpályán meglehetősen korlátozottak Pioli variációs lehetőségei, hiszen Rade Krunic és Lucas Biglia is sérült, így egyikükre sem számíthat. Ezáltal Ismael Bennacer és Franck Kessié helye biztosnak tűnik a kezdőcsapatban.

Természetesen a középcsatár Zlatan Ibrahimovic lesz, aki néhány nappal ezelőtt az Inter elleni derbin bebizonyította, hogy mire képes 38 évesen is. A svéd csatár 1 gólt és 1 gólpasszt jegyzett azon a meccsen. A várakozások szerint mögötte Samu Castillejo, Hakan Calhanoglu és Ante Rebic fog bizalmat kapni az első perctől fogva.