Kellemetlen sérülés – Bíró Attila kényszerből változtatott

Budapest, 2017. július 24.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Az Európa Kupa után, a Spanyolország elleni világliga meccs előtt szűkítette keretét női válogatottunk kapitánya.

Budapest, 2017. július 24. Bíró Attila szövetségi kapitány a nõi vízilabdatorna negyeddöntõjében játszott Magyarország - Kanada mérkõzésen a 17. vizes világbajnokságon a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában 2017. július 24-én. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

(MTI Fotó: Koszticsák Szilárd / archív)

Mint ismeretes, női válogatottunk a hatodik helyen végzett az Európa Kupán, melyet Görögország nyert.

A csapat hazai is utazhatott volna a torna helyszínéről, de ott maradt, hiszen kedden Pontevedrán játssza Világliga mérkőzését.

Nos, Bíró Attila a meccsre keretet szűkített. A kapitány dolgát “megkönnyített az a tény, hogy Garda Krisztina orra eltörött az olasz Palmierivel való csata után. A védőn kívül a kapitány Kuna Szonjának köszönte meg a munkát.

Világliga, európai selejtező (5. forduló, 2018. március 27., kedd)
21.30 Spanyolország–Magyarország

Az állás: 1. Spanyolország 9 pont (38-33), 2. Hollandia 6 pont (31-31), 3. Magyarország 6 pont (33-35), 4. Oroszország 3 pont (33-36)