Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/clients/client23/web57/web/wp-content/themes/trendy-news/inc/breadcrumb-trail/breadcrumbs.php on line 230

Könnyedén nyertek az esélyes csapatok a horvát “A1″ liga 18. fordulójában

A szezon végéhez közeledve nagyjából kezd kialakulni a végső tabella, amelyen a dubrovniki Jug CO 18 meccset követően továbbra is veretlen, miután a szombati fordulóban hazai pályán a Mornar BS csapatát verte könnyedén, 8 góllal. A vendégek az első negyedben szorosan tartották a lépést ellenfelükkel, de a félidőben már 3 gól volt a különbség, az elsősorban ekkor már 4 találatnál járó hazai játékosnak, Luka Lozinának köszönhetően. A 8-5-ös nagyszüneti eredmény után folytatódott a könnyed támadójáték, az ötödik helyen álló Mornar BS játékosai mindent fegyvert bevetve próbáltak a hálóba találni, de a második félidei 16 második kísérletükből mindössze 3 ért célba szemben a ligaelső 52%os mezőnykísérleteivel szemben.

Hasonló könnyedséggel nyert a második helyen álló Jadran Carine is, aki szombaton a Primorje EB csapatát fogadta. A találkozón végig domináltak a hazaiak, Filip Gardasevics, és Danill Markulov is végig megállíthatatlannak bizonyult, ketten együtt összesen 7 gólt jegyeztek a hazaiak 13 találatából. A vendég együttesből egyedül Duje Peros volt használható állapotban, ő 3szor talált a hálóba, rajta kívül csak Dario Rakovac volt képes erre. A 13-4-es végeredmény döntő szakasza a 3. negyed volt, amit 6-0 arányban nyert meg a Jadran.

forrás: hvs.hr