Légiósok: Kalmár megint betalált, de leadta kétgólos előnyét a DAC

A szlovák bajnokság 14. fordulójának pénteki játéknapján a DAC az Aranyosmarót otthonába látogatott. A dunaszerdahelyieknél a kezdőcsapatban kapott helyet a Ferencváros két kölcsönjátékosa, Szánthó Regő és Zeljko Gavric, míg Veszelinov Dániel, Kalmár Zsolt és Balogh Norbert a kispadon kezdett.

A gól nélküli első játékrészt követően érkezett a pályára Kalmár,

aki a 64. percben egy jobb kapufa mellé helyezett lövéssel növelte 2-0-ra a DAC előnyét – a 27 éves játékosnak ez volt a harmadik gólja a szezonban.

Ezt azonban nem sikerült megtartaniuk a vendégeknek, az Aranyosmarót a 79. és a 81. percben egyenlített és végül 2-2 lett a végeredmény – Szánthó a 61. percig volt a pályán.

A DAC így 13 mérkőzést követően a harmadik helyen áll, 6 győzelemmel, 5 döntetlennel és 2 vereséggel.

A veretlen magyar csapat edzője: “Mivel nem nekünk van a legerősebb keretünk az NB II-ben, élünk ezzel a fegyverünkkel” – interjú