Magyar Kupa: a Szolnok legyőzte az OSC-t

A Tisza-partiak három góllal jobbak voltak az újbudaiaknak.

Fotó: Szolnoki VSC / facebook archív

Kiélezett csata folyt az első negyedben, hiszen 2-2 után Vigvári Vince jóvoltából az OSC jutott minimális előnyhöz, 3-2. A második nyolc percben nagyot ment a Szolnok, hiszen egy 5-1-es etappal átvette a meccs irányítását.

A fordulás után egészen parádés tűzijátékot láthattunk, amelyből az OSC jött ki jobban, tíz gól is esett, és a végén 11-11 volt az eredmény. Az utolsó nyolc percben a Szolnok meg tudott újulni, 4-1-re lépte le az OSC-t, így holnap Zsivko Gocics csapata lesz a Fradi ellenfele.

Magyar Kupa, eredményei és program:

Elődöntők (Sopron)

OSC-Szolnok 11-14 (2-3, 1-5, 6-4, 1-4)
Gólszerzők: Csacsovszky E. 2, Manhercz 2, Sziládi 2, Hárai 1, Várnai 1, Burián 1, Salamon 1, Vigvári Vince 1 ill. Nagy 5, Angyal 3, Milakovic 3, Pető 2, Schmölcz 1, Gbadamassi 1

Az első elődöntőben:

FTC-Vasas 14-10 (2-3, 4-2, 4-2, 4-3)
Gólszerzők: Pohl 3, Vámos 3, Fekete 2, Damonte 2, Vigvári V. 1, Molnár 1, Ubovic 1, Merkulov 1 ill. Bedő 3, Zerinváry 2, Bátori 1, Simon 1, Sedlmayer 1, Erdélyi 1, Vadovics 1