Magyar Kupa: Botrányba fulladt egy meccs – a bíró 20 perccel korábban lefújta

A megyei első osztályban szereplő Karancslapujtő az NB III-ban játszó Hatvannal játszott, de félóra elteltével már háromgólos hátrányba került.

Juhász Dávid játékvezető a 34. percben előbb a lapujtőiek kapusát állította ki, majd ezután ugyancsak piros lapot kapott két mezőnyjátékos és egy csere is.

A nyolc főre fogyatkozott hazaiak innentől kezdve már nem lehettek komoly ellenfelek, a második félidő elején újabb gólokat kaptak, így 5-0 lett az eredmény, majd jött egy újabb piros.

A találkozót körülölelő körülmények, elsősorban a közönség magatartása miatt a játékvezető és segítői nem érezték magukat biztonságban, amihez a hírek szerint a rendezői gárda sem járult hozzá tevékenyen, így Juhász Dávid idő előtt véget vetett a kupameccsnek – írja a nool.hu.