Magyar Kupa – Nem bírt egymással a BVSC és a Debrecen

bvsc-debrecen2016092301

A Magyar Kupa D-csoportjában izgalmas meccsen döntetlen született a BVSC és a Debrecen összecsapásán.

A Fradi-Szentes meccs sima volt, míg a Debrecen és a BVSC összecsapása már több izgalommal kecsegtetett. A mérkőzésben nem is csalódtunk.

Az első félidőben a BVSC akarata érvényesült. A vasutas együttes az első és a második negyedben is többször vezetést tudott szerezni, de a cívisvárosiak folyamatosan ott voltak a nyomukban. A nagyszünetben 4-3-ra vezetett, a BVSC. A fordulás után Csapó találatával már 5-3 volt az eredmény, de fél perc alatt, előbb Szőke majd Mora találatával 5-5 volt az állás. A záróakkordban a küzdelem dominált, így nem született gól, maradt a pontosztozkodás.

Magyar Kupa, D-csoport első mérkőzés:

Debrecen VSE – BVSC-Zugló 5-5 (2-3, 1-1, 2-1, 0-0)
Gólszerzők: Somlai 1, Szőke 1, Mora 1, Süveges 1, Busilacchi 1, illetve Pásztor 2, Csapó 1, Török 1, Létay 1

Komolósi Péter, a Debrecen vezetőedzője: A csapat nagyon nagy lelkesedéssel játszott. A védekezés az apróbb hibák ellenére jó volt. Összeségében elégedett vagyok a csapat teljesítményével, egy izgalmas, jó meccs volt.

Märcz Tamás, a BVSC vezetőedzője: Jó mérkőzés volt. A harmadik negyedben megvolt a lehetőségünk, hogy lezárujk a meccset 6-4-nél. A Debrecen jól küzdött, megérdemelten szerzett egy pontot. ÚGy érzem több van bennünk, elsősorban a lövések minőségében.

Korábban játszották:

FTC-PQS Waterpolo – Szentes 17-3 (4-0, 4-1, 4-2, 5-0)

Gólszerzők: S. Mitrovics 7, Varga Dániel 3, Nyéki 2, Katonás 1, Dőry 1, Jansik Sz. 1, Marko Cs. 1, Vogel Simon 1 ill. Trkulja 1, Tóth Gy. 1, Kiss 1