Márciusban 4 meccs vár a Milanra – menetrend

Ebben a hónapban három bajnokit és egy Olasz kupa meccset játszik a Milan.

A csapat nagyon jól kezdte a februárt és legyőzte az Intert, a Laziót illetve a Sampdoriát is, azonban a hónap második felében kétszer is pontokat veszített, ugyanis a Salernitanával és az Udinesével is ikszelt.

Rögtön egy milánói városi derbivel kezdődik a március. A csapat ma este hazai pályán fogadja az Intert a San Siróban az Olasz kupa elődöntőjének első mérkőzésén. Ez lesz a harmadik Derby della Madonnina az idei szezonban és áprilisban jön a visszavágó. A hétvégén újabb rendkívül fontos rangadót vív Stefano Pioli együttese: vasárnap este a Napoli lesz az ellenfél az olasz bajnokság 28. fordulójában. A két együttes jelenleg fej-fej mellett pontazonossággal vezeti a Serie A-t.

A 29. fordulóban Milan-Empoli bajnokit rendeznek, méghozzá március 12-én 20:45 kezdettel. Egy héttel később – március 19-én – egy Cagliari elleni idegenbeli mérkőzéssel zárja a Rossoneri a márciust, ugyanis a hónap utolsó másfél hetében a világbajnoki pótselejtezők miatt válogatott szünet lesz.