Második vonal: a Vasas kiütötte a listavezetőt

MH/MTI
2023. november 27. hétfő. 22:11

A folytatásban is támadásban maradtak az angyalföldiek, Berecz kapufát lőtt, majd a győriek 44. percben meg nem adott góljára Novothny Soma a ráadásban újabb hazai találattal válaszolt.

A fordulás után Novothny második gólja eldöntötte a három pont sorsát, később Tóth Milán, Berecz Zsombor és Holender Filip fölényessé tették a Vasas győzelmét.

Sikerével a fővárosi együttes feljött a harmadik helyre, a győriek viszont a listavezetővé előlépett Nyíregyháza mögé szorultak a tabellán.

Vasas FC-ETO FC Győr 6-0 (2-0)
gólszerzők: Baráth (26.), Novothny (45+2., 51.), Tóth M. (72.), Berecz (79.), Holender (90.)

Az élcsoport állása: 1. Nyíregyháza 37 pont, 2. ETO FC Győr 35, 3. Vasas FC 31 (9 győzelem, 41-18), 4. Kozármisleny 31 (9, 33-16), 5. Szeged 27