Megszakadt a sorozat, 2-0-ra nyert a Sassuolo

A Milan vasárnap délután 2-0-s vereséget szenvedett a Sassuolo otthonában, így megszakadt a csapat veretlenségi sorozata.

A rossoneri az olasz bajnokság 28. fordulójában a Sassuolo otthonában vendégeskedett. A Milan a meccs elején több gólhelyzetet is kialakított, ám ezek közül egyet sem sikerült gólra váltani. Ezt követően a 27. percben Berardi szögletét követően Duncan elképesztő nagy gólt szerzett. Védhetetlen lövés volt. A gólt követően szinte teljesen összeomlott a Milan és a második játékrészben a második gólját is megszerezte a hazai csapat. A 72. percben Vrsaljko gurított középre és az érkező Sansone bevágta a labdát a kapuba.

A csereként beálló Menez és Boateng sem tudott lendíteni a játékon, így tehát 2-0 lett a vége, a Milan elveszítette veretlenségi sorozatát és a Sassuolo három pontra megközelítette a 6. helyen álló milánói együttest.

SASSUOLO – MILAN 2-0

Időpont: 2016.03.06. 15:00
Helyszín: Mapei Stadium, Reggio Emilia
Játékvezető: Giacomelli
Gólszerzők: Duncan (27.), Sansone (72.)
Sárga lapok: Berardi, Defrel ill. Bonaventura, Bertolacci
Piros lap: Defrel

SASSUOLO: Consigli; Vrsaljko, P.Cannavaro (Antei 55.), Acerbi, Peluso; Missiroli (Biondini 63.), Magnanelli, Duncan; Berardi (Falcinelli 83.), Defrel, Sansone.

Cserék: Pegolo, Pomini, Gazzola, Terranova, Longhi, Pellegrini, Politano, Trotta.

MILAN: Donnarumma; De Sciglio, Alex, Zapata (Romagnoli 68.), Antonelli; Honda (Boateng 82.), Kucka, Bertolacci, Bonaventura; Bacca, Balotelli (Menez 55.).

Cserék: Abbiati, Diego Lopez, Calabria, Simic, Poli, J.Mauri, Locatelli.