Menetrend: három meccs vár a Milanra márciusban

Márciusban három mérkőzést fog játszani a Milan, az ellenfél a Chievo, a Juventus és a Genoa lesz.

A milánói együttes vasárnap 1-0-ra nyert a Sassuolo ellen és győzelemmel zárta a februári hónapot. A mérleg 3 győzelem (Bologna-Milan 0-1, Milan-Fiorentina 2-1, Sassuolo-Milan 0-1), 1 döntetlen (Lazio-Milan 1-1) és 1 vereség (Milan-Sampdoria 0-1), így a megszerezhető 15 pontból 10 pontot zsebelt be a csapat. Az előző hónappal ellentétben márciusban nem lesz túl zsúfolt a menetrend a Milan számára, ugyanis csupán három meccsen láthatjuk kedvenceinket a Serie A-ban, ebből kettő hazai, míg egy idegenbeli összecsapás lesz.

A Milan március 4-én hazai pályán fogadja a Chievót, majd 6 nappal később Torinóba látogat a csapat: a Juventus lesz az ellenfél. Ez azt jelenti, hogy egy szezonon belül már a negyedik alkalommal mérkőzik meg egymással a két együttes. Majd március 18-án az a Genoa látogat a San Siróba, amely tavaly októberben hazai pályán 3-0-s győzelmet aratott a milánóiak felett. Ezt követően két hét válogatott szünet következik Európa élvonalbeli bajnokságaiban.