Mérkőzés összefoglaló: Giants 30-17 Texans

Az idei harmadik mérkőzésen végre összejött csapatunk első győzelme. A játék ugyan most sem volt tökéletes és a harmadik negyedben sikerült kicsit le is ereszteni, de végül magabiztosan sikerült nyerni egy igen gyenge ellenfél ellen.

Pedig ismét bosszantóan indult az összecsapás. Látszott, hogy a Texans offense nem sok sót fog ma megenni, de Larry Donnell 5 yardon vétett fumble-je és Zak DeOssie rossz snapje következtében az első negyedben nem láthattunk pontot. Szerencsére ez rövidesen megváltozott és Cruz ügyes mozdulatainak köszönhetően sikerült megszerezni a vezetést, majd a védelem remeklése után Rashad Jennings növelte az előnyt. A félidő után egy mezőnygól után 17-0 volt az állás, együttesünk pedig vissza is kapcsolt, aminek következtében 17-10-t mutatott az eredményjelző. Ezután azonban nem volt már kegyelem, sorozatban 13 pontot is sikerült szerezni, amely után kialakult a 30-17-es végeredmény.