Mihajlovic: Nem voltunk elég agresszívek

A Genoa elleni mérkőzést követően Sinisa Mihajlovic nyilatkozott az újságíróknak. A Milan idegenben 1-0-ra kikapott a Genoától, a piros-feketék kiállítás miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak.

Jobban kellett volna teljesítenünk. Több gólhelyzetet is kialakítottunk, de nem sikerült ezeket gólra váltani. Kár, mert egy győzelemmel remek pozícióba kerülhettünk volna a tabellán. Nem elég, ha csak az egyik félidőben játszunk jól. Nem szoktam kritizálni a játékvezetőt, így ezúttal sem szeretném kommentálni a döntéseit. A második félidőben jobban játszottunk, de nem tudtunk gólt szerezni. Az utolsó 10-15 percben három csatárral játszottunk, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy veszélyesebb leszel a támadásoknál. Diego López időnként kirúgta a labdát a mezőnybe, de jobban preferálom a labdatartást és a hátulról induló támadásépítést. Nem voltunk elég agresszívek a mérkőzésen. A Genoának a gólt leszámítva nem volt helyzete. Elemezni fogjuk a meccset és megpróbáljuk kijavítani a hibákat.“ – mondta Mihajlovic.

RODRIGO ELY: “Szerettük volna folytatni a győzelmi sorozatot, így természetesen csalódottak vagyunk. Nem volt jó első félidőnk, de a második játékrészben sok gólhelyzetet kialakítottunk. Ezen tovább kell lépnünk. Az edző mindig is bízott bennem. Amikor szükség van rám, készen állok.”