Milan-Torino meccs lesz a negyeddöntőben

A Milan január 28-án a Torino ellen játszik az Olasz kupa negyeddöntőjében.

Mint ismert, a piros-feketék a Spal elleni 3-0-s győzelmükkel könnyedén vették az első akadályt az Olasz kupában és bejutottak a következő körbe, ahol a Genoát tizenegyesekkel búcsúztató Torino lesz az ellenfél. Érdekesség, hogy a Rossoneri az egymást követő tizenegyedik szezonban kvalifikálta magát a negyeddöntőbe.

A Lega Serie A és a Milan hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a Torino elleni összecsapást január 28-án, kedden rendezik 20:45 kezdettel a San Siro stadionban. A továbbjutás a nyolcaddöntőhöz hasonlóan egy mérkőzésen dől el a negyeddöntőben is.

A Milan ágán a Juventus negyeddöntős ellenfele a Parma-Roma meccs győztese lesz. Ha a Rossoneri legyőzi a Torinót, akkor az említett klubok közül kerül ki az ellenfél az elődöntőben.