Montenegró jobban bírta a hajrát

Felkészülési mérkőzést játszott egymással a montenegrói és a görög válogatott, ahol az utolsó negyed döntött.

Nagy volt a harc (Fotó: Suparic /wpolo.me)

A szerbiai tornára Montenegró a görögökkel melegített, Niksics városában csaptak össze egymással a felek. A vb bronzérmes csak egyszer vezetett a találkozón, az elején Vlahopulosz révén, de még az első negyedben megfordított a mérkőzést Vladimir Gojkovics csapata, Ivovics majd Darko Brguljan volt eredményes, 2-1. A záróakkordra egygólos montenegrói vezetéssel fordulhattak a csapatok, ekkor 6-5 volt az állás. Ekkor Paskovics villant, de a túloldalon még válaszolni tudott rá Pontikeasz, 7-6. A hajrá azonban a hazaiaknak sikerült jobban Paskovics meglőtte a harmadik gólját, és Draskovics is betalált, a vége így 9-6-os montenegrói siker lett.

A hétvégén mindkét válogatott Bor városába hivatalos, ahol nyolc csapatos felkészülési tornát rendeznek.