Nagy csata, a végén döntetlen a spanyolok ellen a vízi Eb-n!

Nagy meccsen X-eltünk.

A mérkőzésen Vámos révén megszereztük a vezetést, a balkesünk egy fórt lőtt be. Majd Pohl középről lőtt egy akciógólt, 2-0. Ezek után Munarriz hozta közelebb a spanyolokat, de Hosnyánszky révén már 3-1 volt. A kétgólos előnyt megtartottuk az első negyedben, így 4-2 állt az eredményjelzőn.

A második negyedben Perrone lőtt egy gólt, majd ismét jött Hosi. A hajrára jó ismerősünk Delgado villant, 5-4. Ebben a negyedben kimaradt egy fórunk és hibáztunk egy ötöst is. A fordulás után szépen tartottuk, hol egy, hol kétgólos előnyünket is. Az utolsó két percben azonban először Perrone majd Fernandez talált be, ezzel egál volt, 8-8. A záróakkordban a spanyolok átvették a meccs irányítását, 9-10-re és 10-11-re is vezettek. A végén jött Zalánki, 11-11.

A csoportgyőzelemről a Málta elleni meccs dönt, azaz a gólarány.