Nagy László Sterbik Árpádnak is túljárt az eszén?

image A kézilabdázás nagy napja volt a vasárnap. A húszezer néző előtt, a kölni arénában megrendezett négyes döntő két, első napi győztese, a német Kiel és a spanyol Atletico Madrid mérte össze tudását a végső sikerért.

Akik nem látták, sajnálhatják, hogy lemaradtak a DIGI tévé közvetítette 60 percről, amely óriási küzdelmet, enyhe német fölényt és végül hazai sikert hozott. A Kiel ugyanis 26-21 (13-10)-re nyert.

A szűkszavú tudósításokkal ellentétben le kell szögezni, a meccs első 20 perce egyáltalán nem a hazaiak fölényét hozta. Ekkor még rendkívül eredményesen védekeztek Talant Dusebajev tanítványai, akik ezzel jórészt ki is fogták a kieliek vitorlájából a szelet. 9-8-ra még ők vezettek, azután fordított az izlandi Alfred Gislasson vezette német legénység.