NB I: A Fradi kihagyta a ziccereit, a Vidi a 89. percben pontot mentett

Már az első percben vezethetett volna a Fehérvár: Kastrati adott középre, Kodro 16 méterről lőtt, Dibusz pedig védett. A 9. percben Kastrati emelése a felső lécen csattant. A 14. percben megszerezte a vezetést a Ferencváros. Botka beadásába Liedniev kézzel ért bele, a játékvezető nem Ítélt 11-est, de a VAR kihívta és miután megnézte az esetet, befújta a büntetőt, amit R. Mmaee a léc alá vágott.

A félidő felénél Mercier löketét ütötte ki bravúrral Kovács. A 40. percben Besic 18 méteres lövése a kapufáról Kovácsra pattant, onnan pedig szögletre.

Jól kezdte a második félidőt a Vidi: Fiola ugratta ki Kastratit, aki 11 méterről higgadtan lőtt a kapuba. Nem sokáig örülhettek azonban a hazaiak, az 58. percben Zachariassen visszagurítása után R. Mmaee vágta a léc alá a labdát. A 62. percben Kodro fejesét óriási bravúrral ütötte ki Dibusz. Tíz perccel később a csereként beállt Marquinhos gurított 8 méterről kicsivel mellé, majd nem sokkal később Traoré ugyanígy tett. A 83. percben Zachariassen 10 méterről a kapufát találta el.

A Vidi a 89. percben megmentett egy pontot: Nego adott középre, ahol a csereként beállt Dárdai robbant be és közelről a léc alá vágta a labdát.

A Ferencváros győzelmével továbbra is magabiztosan vezeti a tabellát, a Fehérvár pedig a 9.

OTP Bank Liga, 14. forduló:

MOL Fehérvár FC – Ferencváros 2-2 (Kastrati 52., Dárdai 89., ill. R, Mmaee 14. – 11-esből, 58.)

MOL Fehérvár FC: Kovács – Nego, Fiola, Serafimov, Stopira – Liedniev (Szendrei 84.), Pokorny – Kastrati (Bumba 77.), Houri, Schön (Dárdai 73.) – Kodro

Ferencváros: Dibusz – Botka, Knoester, S. Mmaee, Pászka – Besic, Laidouni – Traoré, Mercier (Marquinhos 65.), Zachariassen – R. Mmaee (Esiti 88.)