NB I: Holender ismét eredményes volt, egy pontot otthon tartott a Vasas a tavalyi bronzérmes ellen

I. félidő

A 17. percben Novothny labdaszerzése után Szilágyi került helyzetbe, azonban lövése pár méterrel kapu fölé szállt.

A 28. percben Géresi rúgott egy labdát keresztbe, amire Holender üresen érkezett és a kapu jobb felső sarkába lőtt, 1-0.

A 37. percben Mezhgrani adott be laposan egy labdát, azonban egyetlen felcsúti támadó sem érkezett. A félidő lefújása előtt Baluta lövését Jova térddel hárította, így 1-0-s angyalföldi vezetéssel vonultak szünetre a csapatok.

II. félidő

A második játékrész elején többet támadott a Puskás, ami az 56. percben gólt is hozott. Zahedi néhány méterről a jobb felsőbe vágta a labdát, egy pontos centerezés után 1-1.

Tíz perccel később Baluta passzát Kiss Tamás egy csel után ballal a jobb alsó mellé löte, 11 méterről. A 80. percben aztán Silye 16-17 méterről ballal zúdított kapura egy kipattanó labdát, de Tóth oldalra ütötte a lövést.

A 88. percben Hinora szerzett labdát és tálalt Ihrig-Farkas elé, aki nem lőtt ziccerből, hanem cselezni próbált, így elhalt a hazaiak támadása.

OTP Bank Liga, 7. forduló

Vasas-Puskás Akadémia 1-1 (Holender 28., ill Zahedi 56.)

Vasas: Jova – Szivacski, Otigba, Ilyinbor, Silye – Berecz, Pátkai (Hidi 69.), Szilágyi (Ihrig-Farkas 69.) – Géresi (Hinora, a szünetben), Novothny, Holender (Zimonyi 81.)

(cserék: Uram, Litauszki, Hidi, Ihrig-Farkas, Hinora, Márkvárt, Ódor, Vida, Baráth, Radó, Deutsch, Zimonyi)

Puskás: Tóth – Mezhgrani, Batik, Stronati, Komáromi (Van Nieff 65.) – Corbu, Favorov – Kiss, Baluta (Bakti 87.), Slagveer (Skribek, a szünetben) – Zahedi

(cserék: Markek, Van Nieff, Urblík, Colley, Kicsun, Puljic, Bakti, Skribek)