NB I: Kapufát igen, gólt azonban nem hozott a Kecskemét kispesti vendégjátéka

I. félidő

A 10. percben a kispestieké volt a találkozó első lehetősége: Tamás Krisztián futotta le Vágót a bal oldalon, beadását a védők Gomis elé fejelték ki, aki 22-23 méterről lőtt, de Varga fogta a löketet.  Pár perccel később Kocsis cselezett befelé a jobb oldalról, majd 17 méterről lőtt. Ballábas tekerése elkerülte a jobb felső sarkot.

A 24. percben Mitrovic szabadrúgása után Lukic csúsztatott a bal alsó mellé. A 39. percben a mérkőzés legnagyobb lehetősége a Honvéd előtt adódott. Mitrovic jobbról adott be, a 11-es ponton Tamás érkezett nagy lendülettel, majd épphogy a jobb kapufa mellé fejelt.

II. félidő

A fordulást követően a Kecskemét is helyzettel jelentkezett. Banó-Szabó vezette át a félpályán a labdát, nem támadták meg, majd ballal, távolról lőtt, bivalyerős lövése a keresztlécen csattant.

A 66. percben Kocsis cselezte be magát a tizenhatoson belülre, középen Ennin érkezett, de a kapu előtt csúsztatta el a labdát. A 80. percben Szuhodovszki távoli szabadrúgását fogta magabiztosan Szappanos.

A találkozó több eseményt nem hozott, a Kecskemét elhozott egy pontot a Bozsik Arénából és továbbra is a tabella harmadik helyén áll. A Honvéd maradt a hetedik helyen és sorozatban a harmadik mérkőzésén nem kapott gólt.

OTP Bank Liga, 8. forduló

Honvéd-Kecskemét 0-0

Honvéd: Szappanos – Cirkovic (Lovric 71.), Prenga, Gomis, Szabó A., Tamás – Bocskay, Mitrovic (Domingués 68.), Samperio – Kocsis (Plakuschenko 68.), Lukic (Ennin, a félidőben)

(cserék: Tujvel, Dúzs, Plakuschenko, Zsótér, Traoré, Ennin, Lovric, Jónsson, Luka, Kerezsi, Domingués)

Kecskemét: Varga B. – Szalai, Belényesi, Szabó A., Zeke – Vágó, Szuhodovszki (Ryashko 93.), Banó-Szabó (Gréczi 88.) – Katona (Szabó L., 59.) Tóth B., Nagy K.

(cserék: Varga Á., Kersák, Sági, Grünvald, Pejovic, Duranovic, Szabó L., Bodor, Buna, Ryashko, Meskhi, Gréczi)