NB II: Bejött az edzőváltás, idegenben győzött a Dorog és elmozdult az utolsó helyről

Az NB II 12. fordulójának nyitómérkőzésén a Nyíregyháza Sényőn fogadta a sereghajtó Dorogot.

A találkozó első félideje kiegyenlített játékot hozott, a dorogi kapus Farkas lövését és Novák fejesét is szépen hárította, míg a vendégek Albert távoli lövésével jelezték gólszerzési szándékukat. A 32. percben aztán a gólvonalról mentettek a dorogiak, Baki közeli lövésénél tudtak tisztázni. A félidő lefújása előtt még Lénárt lövését védte nagy bravúrral Fejér.

A fordulást követően Vígh fejelésével ismét a vendégek veszélyeztettek először, de Fejér védte az alsó sarokba tartó lövést. Aztán Pekár rúgott egy 18 méteres szabadrúgást a jobb oldali kapufára.

A 85. percben Sztojka jobb oldali szögletét Keresztes 5-6 méterről a bal alsóba fejelte, így Marián Sluka 1-0-s idegenbeli győzelemmel mutatkozott be a Dorog kispadján.

A dorogiak ezzel a győzelemmel a 19. helyre léptek előre, a Szpari maradt a 14. pozícióban.