Női Euroliga: nincs könnyű helyzetben az UVSE és a Dunaújváros

dunaujvarosnoi2016

Az UVSE egygólos előnyből várhatja az Euroliga visszavágóját, míg a Dunaújváros többgólos hátrányból kezdeti meg a címvédő, Sabadell elleni mérkőzést.

uvse2016110101

(Az UVSE egygólos előnyben (UVSE/facebook archív)

Az UVSE az Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén már öt góllal is ment a Mataró ellen, aztán jött az utolsó negyed, amit 5-1-re megnyert a katalán csapat, így minden nyitott a szombati visszavágó előt, hiszen egygólos előnye maradt a magyar együttesnek. A Dunaújváros a címvédő ellen jól tartotta magát az első meccsen. A Sabadelltől három góllal kapott ki a magyar együttes, így még lőtávlon belül van Mihók Attila együttese.

Euroliga visszavágók (2017., március 11., szombat)

12:00 Sabadell – Dunaújváros (az első meccsen: 12-9-re győzött a katalán csapat)

18:00 Olympiakosz Pireusz – Plebistico Padova  (az első meccsen 10-10-es döntetlen született)

19:00 Mataro – UVSE (az első meccsen 10-9-es magyar siker született)

Már lejátották:

Ugra Khanty – Mansiysk-Kinef Kirihi 9-13 (3-3, 0-2, 2-4, 4-4) (34-15-ös összesítéssel a Kirishi jutott tovább)