Női kézilabda EHF Kupa: egy góllal kikapott a Dunaferr

A rosszul hajrázó Dunaferr egy góllal kikapott a norvég Byasen otthonában a női kézilabda EHF Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Byasen (norvég)-Dunaferr 29-28 (17-14)

Az első tíz percben fej fej mellett haladt a két csapat, ezt követően meglépett a norvég gárda, és a szünetig megőrizte előnyét. A Dunaferr ekkor sok hibával játszott, még létszámfölényben is két gólt kapott.

A szünet után viszont nagyot fordult a világ. A magyar csapat ötletesen támadott, és a kapuscsere is megtette hatását, három góllal elhúztak a vendégek.

A hajrá viszont rosszul sikerült, és a hazaiakat a dunaújvárosiaktól származó iformációk szerint olykor a bírók is segítették. 25-28 után az utolsó perckben sorozatban négyszer volt eredményes a trondheimi alakulat, és végül nyert.

A visszavágót jövő vasárnap rendezik Dunaújvárosban.