Női Ob I: A BVSC az Egert, a Szentes a Szegedet verte

Papírforma eredmények születtek a női Ob I nyitányán. A BVSC otthon tartotta a három pontot az Eger ellen, a Szentes pedig valósággal erőt demonstrált a Szeged ellen.

BVSC noi 2014-2015

A női Ob I-ben is megkezdődtek a küzdelmek. A zuglóiak az Egert fogadták TV-s meccsen. A vendeg jól tartották magukat az első negyedben, hiszen csak egy góllal tudott elmenni rendre a BVSC. A második negyedben aztán 3-3 után 4-0-ás etapot produkált Petrovics Mátyás együttese, ezzel pedig a mérkőzést is eldöntötte, hiszen a továbbiakban sem tudtak feljönni a egriek. A vége 15-10 lett, így megtették az első lépést Kistelekiék a céljuk felé. A másik meccsen, a Szentes egészen a fordulásig nem hagyta lélegzethez jutni a Szegedet, egészen 10-0- nál dobta az első gólt a vendég alakulat. A vége itt is fölényes hazai siker lett, 16-4-re győzött a Szentes.

Női Ob I., első forduló:

BVSC-Zugló-ZF-Eger 15-10 (3-2, 5-2, 3-2, 4-4)
Laky-uszoda, vezette: Csanádi, Veilandics

BVSC: Doroszlai – Illés A. 3, Kisteleki D. 4, Sikter 2, Leimeter 3 (1), Máté, Gyöngyössy 1. Csere: Farkas, Takács 2, Tamás, Varga. Vezetőedző: Petrovics Mátyás

Eger: Kiss A. – Zajácz 2, Parkes 1, Ráski, Czigány 5 (2), Veréb, Miklós R. Csere: Szeredi 1, Pócsi, Szívós. Vezetőedző: Kelemen Attila

Hungerit-Szentes-Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas 16-4 (5-0, 3-0, 5-2, 3-2)
Gólszerzők: Hevesi 3, Bujka 3, Miskolczi 2, Kövér-Kis 2, Pengő 2, Urvá