Női Ob I: parázs csata után, döntetlen a rangadón

dunaujvarosszilagyi01

Nem bírt egymással a Dunaújváros és a BVSC.

a női Ob I 7. fordulójában két 100 százalékos csapat találkozott. A Dunaújváros otthon fogadta a BVSC-t. Nos, végig fej-fej mellett haladt a találkozó. Az utolsó negyed előtt azonban 5-4 állt az eredményjelzőn a vendégeknek.

Az utolsó negyedben Szilágyi duplájának köszönhetően 6-5-re megfordította a hazai gárda a meccset, azonban egy perccel a vége előtt mégis nekik kellett futni az eredmény után. Végül Horváth Brigitta góljával 7-7-re végeztek a csapatok.

Az UVSE továbbra is hibátlan. A Fradi fontos meccset nyert meg, a Szeged és az Eger idegenben tudott nyerni.

Női ob I., alapszakasz, 7. forduló:

Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló 7–7 (2–2, 1–2, 1–1, 3–2)
Gólszerzők: Szilágyi 3, Gurisatti 2, Mchunu, Horváth B., ill. Leimeter 2, Kuna 2, Máté 2, Farkas T.

UVSE–RacioNet-Honvéd 19–4 (4–1, 6–0, 4–2, 5–1)
Gólszerzők: Parkes 4, Csabai 4, Szücs 2, Sevenich 2, Kiss E. 2, Pap M. 2, Pap M., Gyárfás, Mucsy, ill. Rajkort 3, O-Nagy

FTC–Hungerit-Szentes 8–6 (2–2, 2–1, 2–1, 2–2)
Gólszerzők: Kövesdi 2, Kövér-Kis 2, Kisteleki D., Illés H., Gerendás, Gémes, ill. Niu 2, Hevesi, Brávik, Kudella, Dias Melani

UVSE Margitsziget–Szeged 8–14 (3–3, 1–4, 3–4, 1–3)
Gólszerzők: Faragó K. 3, Lantos 2, Gálicz, Baksa, Forgács, ill. Lengyel Dominika 6, Árkossy 3, Bell 3, Rácz 2

Tatabánya–ZF-Eger 3–10 (1–1, 0–3, 0–3, 2–3)
Gólszerzők: Ritz 2, Tátrai, ill. Somhegyi 2, Tóth Cs. 2, Games 2, Kocsis, Ráski, Szűcs, Molnár