Nyilatkozatok és örömittas szavak a Magyar Kupa után!

Eger, 2015. december 13.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Az Eger ötméteresek után nyerte meg a Magyar Kupa döntőjét. Dabrowski Norbert bajban van, mert most a BL-győzelem jönne, Cseh Sándor elismerte, jobb volt az Eger.

Eger, 2015. december 13. A gyõztes egri csapat játékosai vízbe dobják Dabrowski Norbert edzõt a férfi vízilabda Magyar Kupa döntõjében vívott ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép mérkõzés végén az egri Bitskey Aladár uszodában 2015. december 13-án. Az Eger büntetõlövések után 13-12-re gyõzött, ezzel története során negyedik alkalommal hódította el kupát. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Cseh Sándor, a Szolnok vezetőedzője: Voltak hibáink és elég sok helyezetet kihagytunk. Az Eger úgy érzem, közelebb volt már az ötméterespárbaj előtt is a győzelemhez. A csapatomat nem érheti szó, úgy játszottunk, ahogy egy kupadöntőn kell.

Dabrowski Norbert, az Eger edzője: A bajnoki győzelem még csak 50%-ig volt az enyém, ez már teljesen. Kicsit bajban vagyok, mikor idejöttem, kicsit nagy pofával azt mondtam, bajnokságot, Magyar Kupát és BL-t nyerünk. Hát, most Bajnokok Ligját kellene nyernünk. Mindent megcsináltak a fiúk, amit kértem tőlük. Voltak kritikus pillanatok, amiket túl kellett élünk. Hogy mi volt a kulcs? Úgy érzem, mindig a védekezés az. – nyilatkozta a győztes tréner az M4 Sport-nak.