Óriásit bakizott az edző a meccs utáni interjúnál

Marco Giampaolo, a Milan vezetőedzője nem igazán volt a helyzet magaslatán a Genoa elleni meccs utáni interjú alatt és a riporternek kellett tájékoztatnia arról, hogy a Milan a második félidő egy részét emberelőnyben játszotta.

A Milan 2-1-re legyőzte a Genoát és a meccs utáni nyilatkozat során a riporter arról kérdezte az edzőt, hogy mi volt az oka annak, hogy a csapat emberelőnyben is gyengén teljesített, majd Giampaolo visszakérdezett: “Mi voltunk eggyel kevesebben, igaz?”

A második játékrészben a Milan vezető gólja előtt a játékvezető kiállította Biraschit kezezés miatt, így a 79. percig – több mint 20 percen keresztül – emberelőnyben játszott a milánói együttes a Genoa ellen. Végül a meccs hajrájában Calabria megkapta második sárga lapját, amely után mindkét csapat 10-10 emberrel volt a pályán.

Giampaolo visszakérdezése után a riporter világosította fel az olasz vezetőedzőt.