Ott van az Eger is a BL nyolcas döntőjében

eger2017Lenartmarton

A Jadran Herceg Novi ellen aratott siker, azt is jelenti, hogy a hevesi alakulat ott lesz a BL szuperdöntőjében.

Fotó: egrivízilabda.hu

Megnyerte a Jadran elleni meccset, ezzel pedig ott van a nyolcas fináléban az Eger csapat a BL-ben.

A mérkőzés jól indult, hiszen Vlahopulosz majd Kovács révén már 2-0-ra vezettünk, majd a második nyolc percben 2-1 után, Hosnyánszky majd Kovács villant, így 4-1-re ment a félidőben a hevesi együttes.

A fordulás után, aharmadik nyolc perc hajrája előtt 5-1-re is vezetett az Eger, majd Merkulov és Radovics találatával már lőtávolon belülre jött vissza a montenegrói együttes, 5-3. A záróakkordban 6-4 után, lerendeztük a meccset, hiszen Bedő majd Rasovics jóvoltából 8-4-re győzött a magyar együttes.

A harmadik magyar együttes kétgólos vereséget szenvedett. Az OSC otthon kapott ki a Barceloneta együttesétől.

Bajnokok Ligája, 12. játéknapja: (április 18., szerda)

A-csoport:

A-Híd OSC Újbuda – Barceloneta 6-8 (1-4, 1-0, 1-3, 3-1)
gólszerzők: Salamon 3, Brguljan 1, Randjelovics 1, Seman 1 ill. Malllarach 2, Tahull 2, Fernandez 1, Vrlics 1, Munarriz 1, Granados 1

Jug Dubrovnik – Waspo Hannover 14-9 (4-1, 3-2, 4-5, 3-1)

Dinamo Moszkva – Partizán Belgrád 16-4 (3-0, 4-2, 5-0, 4-2)

Olympiakosz Pireusz – Brescia 13-6 (4-2, 3-0, 4-2, 2-2)