Pellei Csaba: Elképesztően büszke vagyok a csapatra

A Szentes tovább szövögetheti álmait.

Az UVSE legyőzésével a Szentesnek már 23 egysége van, amivel egy pont a hátránya a listavezető Péccsel szemben, így megnyílt a lehetőség a Kurca-partiaknak az alsóház megnyeréséhez.

Pellei Csaba nem csoda, hogy így nyilatkozott az UVSE legyőzése után:

Beigazolódott a várakozásunk, nehéz meccsre számítottunk, és az is lett. Kiválóan kezdtünk, hamar 2–0 állt az eredményjelzőn. Tovább növelhettük volna az előnyünket, de 3–0 helyett 2–1 lett egy peches újpesti találattal, ezután erőre kaptak. A harmadik negyed közepén összeszedtük magunkat, szinte csak akciógólokat lőve megnyertük a mérkőzést. Elképesztően büszke vagyok a csapatra, mert tavaly 24 ponttal jutottunk be a 9–12. helyért folyó rájátszásba, most pedig öt fordulóval a középszakasz vége előtt már 23-at gyűjtöttünk. Remélem, hogy a hátralévő találkozóinkon tudunk még annyi pontot szerezni, hogy ismét elérjük a célunkat.

A Kurca-partiak következő ellenfele a Vasas lesz.