Pioli több helyen is változtat a Lazio ellen

Alessandro Florenzi először lehet ott a Milan kezdőcsapatában vasárnap.

A válogatott szünet után folytatódik a Serie A és a Milan vasárnap este 18:00 kezdettel a Laziót fogadja a harmadik forduló keretein belül. A várakozások szerint Stefano Pioli több helyen is változtatni készül az előző bajnokihoz képest, tekintettel a soron következő mérkőzésekre.

A Sky Sport Italia és a La Gazzetta dello Sport egybehangzó információi szerint Alessio Romagnoli kezdeni fog a Lazio ellen, méghozzá Simon Kjaer helyett. Továbbá a támadósor jobb oldalán Alessandro Florenzi szerepelhet.

Pioli azért dönthet Romagnoli és Florenzi szerepeltetése mellett, mivel Kjaer és Saelemaekers is csak nemrég tért vissza a válogatottból némi fáradtsággal és a hét közepén még mérkőzést játszottak. Mindkét játékos pihenőt kaphat a vasárnapi meccsen, hogy pár nap múlva a Liverpool ellen 100 százalékos állapotban legyenek.

A középpályára visszatérhet Franck Kessié, aki teljesen felépült és vélhetően Sandro Tonali társaként fog kezdeni. Ami a középcsatár posztot illeti: még nem világos, hogy Zlatan Ibrahimovic vagy Ante Rebic kezd, de jelenleg utóbbi tűnik az esélyesebbnek.