Premier League: A Manchester United egy perc alatt kettőt kapott, mégis nyert a nagy rivális ellen – videó

A Vörös Ördögök a szünetben már két góllal vezetettek, a Leeds azonban egy percen belül kétszer talált be a fordulást követően, így újra nyílt lett az összecsapás. A manchesteriek végül Fred és a 19 esztendős Anthony Elanga góljaival visszaállítottak a különbséget és elvitték a három pontot az Elland Roadról.

Az MU immáron hét mérkőzés óta veretlen a Premier League-ben, a Leeds vendégeként pedig a legutóbbi 17 fellépéséből csak egyet veszített el, még 2002 szeptemberében. (MTI)

Premier League, 26. forduló:

Leeds United – Manchester United 2-4 (Rodrigo 53., Raphinha 54., ill. Maguire 34., B. Fernandes 50., Fred 70., Elanga 89.)