Ronaldo nem tud leállni, de a BL-antihős nyert meccset az MU-nak – videó

A Vörös Ördögök első gólját Cristiano Ronaldo szerezte, az ötszörös aranylabdás portugál szupersztár visszatérését követően a harmadik mérkőzésén már a negyedik találatát érte el az együttesben.

Ole Gunnar Solskjaer együttese a 89. percben – a hétközi, Young Boys elleni BL-csoportmeccsen sorsdöntő hibát elkövetőJesse Lingard találatával került másodszor előnybe, majd a hazaiak büntetőhöz jutottak, de a 11-es elvégzésére csereként pályára lépő Mark Noble hibázott.

Az MU négy győzelemmel és egy döntetlennel jelenleg a második helyen áll a tabellán a Liverpool mögött, amely csak jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg. (MTI)

Premier League, 5. forduló:

West Ham United – Manchester United 1-2 (Benrahma 30., ill. C. Ronaldo 35., Lingard 89.) – kihagyott 11-es: Noble (West Ham, 95.)

Brighton – Leicester City 2-1 (Maupay 35. – 11-esből, Welbeck 50., ill. Vardy 61.)