VIDEÓ: Adli debütált tét nélküli meccsen a Milanban

Yacine Adli szerdán a kezdőcsapat tagjaként lépett pályára a Lemine Almenno elleni felkészülési mérkőzésen és egy gólpasszal vette ki a részét a 3-0-s győzelemből.

A francia utánpótlás-válogatott középpályás július 4-én állt edzésbe Milanellóban, miután lejárt a kölcsönszerződése a Bordeaux együttesénél és csatlakozott a Milanhoz. A 21 éves futballista jó benyomást keltett az edzésmunkájával és Stefano Pioli elégedett volt vele a csapat edzésein.

Adli a szerdai Almenno elleni 3-0-ra megnyert edzőmeccsen a kezdőcsapat tagja volt és ez volt a debütálása tét nélküli mérkőzésen Rossoneri mezben. Támadó-középpályásként játszott és a 8. percben ő készítette elő Junior Messias gólját, továbbá a harmadik találatot megelőzően ő ívelte középre a labdát szögletből. Adli 30 percet töltött a pályán a 3×20 perces játékrészekből álló edzőmeccsen, íme a videó a megmozdulásairól.