VIDEÓ: Giroud duplázott a Köln ellen

A Milan francia csatára először lépett pályára az idei előszezonban és két góllal vette ki a részét a csapat 2-1-es győzelméből.

A piros-feketék szombaton este a német élvonalban szereplő Köln ellen léptek pályára egy felkészülési mérkőzésen a Telekom kupa keretein belül. A csapat a 16. percben ellentámadással indult meg. Junior Messias középre tett passza után Ante Rebic sarokkal készítette le az üresen helyezkedő Olivier Giroud-nak, aki gyönyörűen felpörgette a labdát a kapus mellett és az üres kapuba gurított (0-1).

GIROUD ELSŐ GÓLJA:

Húsz perccel a vezető gól megszerzése után Pierre Kalulu szemfüles labdaszerzésének köszönhetően újabb kontrát vezethetett a Rossoneri az ellenfél kapuja felé. Brahim Diaz vezette rá a védelemre, majd lepasszolta a labdát Giroud-nak, aki ballal elvállalta és a megpattanó lövése a kapus feje felett a hálóban kötött ki (0-2).