VIDEÓ: Lazetic 3 gólt lőtt a Primaverában

Marko Lazetic három alkalommal volt eredményes a Milan ificsapatában.

A Milan Primavera vasárnap hazai páyán 4-0-s győzelmet aratott az Atalanta ellen a Primavera bajnokságban. Ignazio Abate ezúttal a kezdőcsapat tagjaként szavazott bizalmat Lazeticnek, aki mesterhármast lőtt. Rajta kívül Gabriele Alesi volt eredményes.

A 18 éves csatár a 21. percben Bozzolan középre tett labdája után a kapu alsó sarkába passzolt, majd a 34. minutumban Alesi agresszív labdaszerzését követően ziccerben a kapuba gurított, így egy félidő alatt 3-0 volt az állás az eredményjelzőn. A 77. percben Lazetic újra betalált és beállította a végeredményt. Egy hosszú indítást követően gyönyörű csellel becsapta a védőjét a tizenhatoson belül és ballal a léc alá bombázott.

A szerb utánpótlás-válogatott futballista az idei szezonban 6 mérkőzésen 5 gólnál jár a Primavera csapatban, ebből kettőt az UEFA Ifjúsági Ligában szerzett a Dinamo Zagreb és a Salzburg U19-es csapata ellen.