Vodafone Kupa: Habkönnyed győzelem Új-Zéland ellen

benu magyar-ausztralnoi07

Női válogatottunk simán verte az új-zélandiakat a Vodafone-Kupa második napján.

A tegnapi nap után, mikor 9-9-es döntetlent játszott a csapat Ausztrália ellen, ma Új-Zéland ellen ugrottak vízbe a lányok.

A miskolctapolcai mérkőzésen jól kezdett a csapat, hiszen az első negyedben nyolc gólt is berámoltak az ellenfél kapujába. Takács és Tóth kétszer is eredményes volt, de betalált, Keszthelyi, Szűcs, Szilágyi és Bujka is. Ezzel szinte már el is dőlt a meccs, hiszen 8-2 állt az eredményjelzőn. A fordulásra csak növeltük az előnyt, hiszen 3-1-es etapot produkált a csapat. A harmadik negyedben sem hagyott alább a gólok száma, Gurisatti és Antal is betalált, így már 15-6 volt az eredmény. A végén elérte a húsz dobott gólt a csapat, és így 20-8-ra győzött.

Holnap az amerikaiak ellen zárjuk a tornát.

Vodafone Kupa, második nap:

Magyarország – Új-Zéland 20-8 (8-2, 3-1, 4-3, 5-2)
Gólszerzők: Keszthelyi 3, Tóth 3, Bujka 3, Antal 2, Gurisatti 2, Takács 2, Szilágyi 2, Czigány 1, Szűcs 1, Csabai 1 ill. Lopez da Silva 3, Bowry 2, Doyle 1, Hudson 1, Pye 1