Zsinórban harmadszor bajnok az UVSE!

lenkupauvse-padova05

A döntő harmadik meccsét is megnyerte az UVSE a BVSC ellen. A lilák így zsinórban harmsdszor emelték magasba a trófeát.

A döntő első és második meccse is 8-5-tel ért véget, így most ismét egy UVSE sikerrel bajnokot avathattunk.

Az első negyedben még vezetett is a BVSC Leimeter büntetőjével, de Van der Sloot révén már az eredményjelző 3-2-es álást mutatott az etap végén. A második nyolc percben elhúzott a címvédő, Keszthelyi zseniális cselével majd góljával valamint szép találatokkal 8-2-re vezetett a nagyszünetben.

A folytatásban még jobban kinyílt az olló, Hertzka nagy góljával már 10-3 volt az eredmény. A negyedik negyedben már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés. A vége 12-6 lett, így zsinórban harmadszo lett bajnok az UVSE

Női Ob I., döntő, harmadik mérkőzés:

UVSE – BVSC-Zugló 12-6 (3-2, 5-1, 3-1, 1-2) (a párharc végeredménye: 3-0)
Gólszerzők: Szücs 2, van der Sloot 2, Kövesdi 1, Tóth 1, Csabai 1, Hertzka 1, Kisteleki H. 1 ill. Leimeter 3, Takács 1, Varga 1, Koncz 1

Áts Bertalan, az UVSE vezetőedzője: Az idény most játszottunk a legjobban. Fantasztikus eredmény ez. Hasonló érzések vannak bennem, mint az első meg a második győzelemnél. Ez a harmadik azt is jelenti, hogy három évig nem találtunk legyőzőre – mondta a tréner, aki visszatér klubbon belül az utánpótláshoz.

Petrovics Mátyás, a BVSC vezetőedzője: Büszke vagyok a csapatomra, ez egy megnyert ezüstérem. Mindenhol döntőt játszottunk, erőn felül teljesítettünk idén. Folytatjuk tovább, amit elkezdtünk. jó csapatunk lesz a jövőben is. Szeretném megköszönni mindenkinek a klubban a háttérben dolgozóknak is, mert ők is nagyon sokat tettek le.